Workshop • Yoga als basis voor je leven (+ Geluk in 8 koppen thee gratis)
Categorie
yoga en pilates
Lestijden
31 oktober 2026 / 10:00 - 12:30
Locatie
Bloom
Gentseweg 160, 8792 Waregem
Routebeschrijving
Docent
Irene van Gent
Kostprijs
€ 45,00
Aantal
Workshop • Yoga als basis voor je leven is toegevoegd aan winkelmandje
Je kan nu afrekenen of verder winkelen. Maak hieronder je keuze.
Voor een leven dat eenvoudig is, rustig en liefdevol.
Hoe yoga je terugbrengt naar je ware essentie
Yoga is zoveel meer dan een houding op je mat. Het is een manier van leven. Een uitnodiging om bewuster te ademen, zachter te kijken, eerlijker te voelen en met meer liefde aanwezig te zijn in je dagelijkse bestaan.
Tijdens deze workshop bij Bloom in Waregem ontdek je hoe de filosofie van yoga je kan helpen om dichter bij jezelf te komen. Niet door strenge regels te volgen, maar door stap voor stap te leven vanuit meer eenvoud, rust en verbinding.
Onder begeleiding van Irene van Gent, schrijver en yogi, verken je het Achtvoudig pad van yoga als een praktische en inspirerende basis voor je leven.
Yoga is meer dan houdingen alleen
Hoe zou het zijn als je de flexibiliteit die je op je mat oefent, ook meeneemt in je leven?
Zodat je zachter kunt omgaan met verandering. Eerlijker durft voelen wat klopt. Dankbaarder kijkt naar wat er al is. En met meer vertrouwen leert loslaten wat je niet langer hoeft vast te houden.
In deze interactieve workshop ontdek je wat het betekent om yoga niet alleen te doen, maar ook te leven. Je maakt kennis met de yogafilosofie op een toegankelijke manier en onderzoekt hoe thema’s zoals geweldloosheid, eerlijkheid, dankbaarheid en overgave je dagelijks leven kunnen verrijken.
Geen ingewikkelde theorie, maar herkenbare inzichten en eenvoudige stappen waarmee je meteen aan de slag kunt.
Wat ontdek je tijdens deze workshop:
- hoe je de basis van yoga zachtjes kunt verweven in je dagelijkse leven;
- waarom yoga meer is dan beweging of ontspanning;
- wat het verschil is tussen yoga doen en yoga zijn;
- hoe de yogafilosofie je helpt om rustiger en bewuster te leven;
- hoe geweldloosheid, eerlijkheid, dankbaarheid en overgave richting kunnen geven;
- hoe kleine keuzes een groot verschil maken in hoe je leeft, voelt en kijkt.
Voor wie is deze workshop ideaal?
Yoga als basis voor je leven is ideaal voor iedereen die yoga op een diepere manier wil begrijpen en beleven.
Je hoeft geen ervaren yogi te zijn. Misschien volg je al yogalessen en voel je dat er meer achter schuilt dan alleen de houdingen. Misschien verlang je naar meer rust, eenvoud en zachtheid in je leven. Of misschien ben je nieuwsgierig naar de filosofie van yoga en wil je ontdekken hoe die jou praktisch kan ondersteunen.
Deze workshop is er voor iedereen die yoga niet alleen op de mat wil ervaren, maar ook wil meenemen in het dagelijkse leven.
Tijdens deze interactieve workshop:
- deelt Irene persoonlijke ervaringen over wat het Achtvoudig pad voor haar betekent;
- ontdek je eenvoudige stappen om vandaag nog te beginnen met een leven dat echt bij je past;
- ga je in gesprek over thema’s zoals geweldloosheid, eerlijkheid, dankbaarheid en overgave;
- krijg je inspiratie om yoga op een zachte, haalbare manier te integreren in je leven.
- inclusief het boek Geluk in 8 koppen thee.
Schrijf je vandaag nog in voor deze inspirerende workshop bij Bloom.
Over Irene van Gent
Irene van Gent is schrijver en yogi. Vanuit haar eigen ervaring met het Achtvoudig pad van yoga neemt ze je mee in de diepere betekenis van yoga als levenshouding. Haar aanpak is persoonlijk, toegankelijk en inspirerend, met veel aandacht voor eenvoudige inzichten die je meteen kunt toepassen in je dagelijkse leven.