Spirituele Bloom Fairs voorjaar 2026 • Tickets

Chakra 2 • Votief Geurkaars • Aartsengel Chamuël

sku: CACH2AC
€ 5,99
Product beschikbaar

Chakra 2 • Votief Geurkaars • Aartsengel Chamuël is toegevoegd aan winkelmandje

Je kan nu afrekenen of verder winkelen. Maak hieronder je keuze.

  • Gratis levering vanaf €65,-

  • Binnen 2-3 werkdagen geleverd (BE, NL, FR, LU)

  • Advies op maat

  • Bloom'ers: 5% korting op tal van items

  • Bezoek Bloom Shop in Waregem

Klantenbeoordelingen

Bloom rating

Specificaties

Chakra 2
Aartsengel Chamuël Kaars, “Licht van Vertrouwen”: activeert creativiteit, vertrouwen en passie.
Grondstof
Palmpitwas
Brandduur
+- 16 uren
Afmetingen
4,5 x 4 cm
Geur
ceder, spar en rozemarijn
Productcode
CACH2AC

Productinformatie

2e Chakra Aartsengel Chamuël Kaars – Licht van Vertrouwen

De 2e chakra Aartsengel Chamuël kaars staat symbool voor vertrouwen, creativiteit en passie. Het licht van Aartsengel Chamuël wordt geassocieerd met het versterken van emoties, relaties en innerlijke harmonie. Door deze kaars aan te steken nodig je de energie en zegen van deze aartsengel uit, met intenties gericht op vertrouwen, liefde en persoonlijke groei. De kaars is gemaakt van 100% plantaardige palmwas uit duurzame landbouw en heeft een frisse, natuurlijke geurcombinatie van ceder, spar en rozemarijn op basis van essentiële oliën. De katoenen lont zorgt voor een stabiele vlam met minimale rookontwikkeling. De stearinekaars is gegoten in gerecycled glas en verpakt in een stijlvolle kartonnen vensterdoos.

Gebruik en toepassing

Wanneer je de Aartsengelkaars aansteekt, kun je een intentie of wens uitspreken. Veel mensen gebruiken deze kaars tijdens meditatie, gebed, ontspanning of energetisch werk. De kaars kan helpen bij het creëren van een rustige sfeer en het versterken van creativiteit, vertrouwen en passie, voor jezelf of voor anderen.

Duurzaam en fairtrade

Deze kaarsen worden handgemaakt in Indonesië door een WFTO-gecertificeerd Fair Trade bedrijf. Ze zijn vervaardigd uit RSPO-gecertificeerde palmpitwas, een volledig plantaardige grondstof afkomstig van de pit van de palmvrucht. Door gebruik te maken van lokale grondstoffen en eerlijke productie wordt bijgedragen aan werkgelegenheid en een duurzamere wereld. De verpakking is gemaakt van gerecycled papier.

Reviews

Er zijn nog geen beoordelingen

Schrijf een review

Nieuwsbrief

Meld je aan voor de nieuwsbrief van Bloom en geniet 5% korting in de Bloom Shop.
Wekelijks ontvang je inspirerende leesartikelen, promoties en zoveel meer.
De kortingscode ontvang je in je mailbox.
Have a magical day!
Bloom