Houden van dingen die niet perfect zijn • Haemin Sunim
sku: BELA4817
€ 17,99
Houden van dingen die niet perfect zijn • Haemin Sunim is toegevoegd aan winkelmandje
Je kan nu afrekenen of verder winkelen. Maak hieronder je keuze.
-
Gratis levering vanaf €65,-
-
Binnen 2-3 werkdagen geleverd (BE, NL, FR, LU)
-
Advies op maat
-
Bloom'ers: 5% korting op tal van items
-
Bezoek Bloom Shop in Waregem
Klantenbeoordelingen

Specificaties
Productinformatie
Houden van dingen die niet perfect zijn • Haemin Sunim
Een hartverwarmend boek van Haemin Sunim over liefde, imperfectie en innerlijke groei
In zijn inspirerende boek 'Houden van dingen die niet perfect zijn' nodigt de Koreaanse boeddhistische monnik Haemin Sunim je uit om milder te zijn voor jezelf. Na het succes van zijn eerste boek Dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt, richt Sunim zich nu op thema’s als zelfliefde, compassie, vergeving en het loslaten van perfectionisme.
Volgens Haemin Sunim begint echte vriendelijkheid in jezelf: pas wanneer je leert om met zachtheid naar je eigen fouten en tekortkomingen te kijken, kun je ook met meer begrip en warmte in de wereld staan. Houden van dingen die niet perfect zijn helpt je om los te komen van hoge verwachtingen en om meer ruimte te maken voor wat je werkelijk gelukkig maakt.
Dit prachtig vormgegeven boek, rijk geïllustreerd met kleurrijke tekeningen, is een bron van troost, herkenning en inspiratie. Het geeft heldere inzichten in belangrijke levensvragen over relaties, werk, zingeving en persoonlijke ontwikkeling. Met de kalme wijsheid van Haemin Sunim leer je hoe het omarmen van imperfectie leidt tot meer rust, zelfvertrouwen en liefde in je leven.
Wat anderen zeggen
‘Mooi en inspirerend onder woorden gebracht.’ Cosmopolitan
‘Dit boek heeft me geholpen om meer zelfvertrouwen te krijgen. Ik ben nu liever voor mezelf en daardoor ook voor anderen. Een aanrader voor wie niet lekker in zijn vel zit of gewoon een goed boek wil lezen.’ Merlijn Kamerling
‘Zelfcompassie kan zelfs voor de meest verlichte mensen soms moeilijk zijn. […] Haemin Sunim legt uit dat het hebben van zelfcompassie niet hetzelfde is als egoïstisch zijn. Pas als we voor onszelf zorgen, kunnen we voor anderen zorgen.’ The New York Times
Meer van Haemin Sunim
Dingen die je hoop geven • Haemin Sunim
Dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt • Wenskaarten
Dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt • Haemin Sunim
Deze vind je vast ook leuk
gerelateerde producten